Pasniegšana

Kā kļūt par platformas pasniedzēju?

Lai kļūtu par mūsu platformas pasniedzēju, tev jāreģistrējas DUNNO kā pasniedzējam.
Reģistrācijas laikā lūdzam pievienot dokumentus, kas apliecina tavu kvalifikāciju. Piemēram, ja vēlies mācīt kategorijā "Ēdiena gatavošana", tad tavas zināšanas šajā jomā kalpos kā pluss. Jebkuri kvalifikāciju apliecinoši dokumenti paaugstinās pasniedzēju vērtējumā.
Ja esi students vai vienkārši savas jomas speciālists - teiksim, tu neesi profesionāls angļu valodas pasniedzējs augstākajā kategorijā, bet tu lieliski zini angļu valodu, tad mūsu platformā arī vari kļūt par pasniedzēju - mēs vērtējam zināšanas! Pārējais sekos!

Kas par reitingu?

Reitings ir tas, par cik vērtīgu tavi studenti uzskata tevi kā pasniedzēju. Sākotnēji mēs sadalām pasniedzējus "iesācējos un speciālistos", atkarībā no tā, vai ir pievienoti dokumenti.
Tālāk studenti dod tev atzīmes (Jā, jā, ne otrādi). Jo augstāki studentu vērtējumi, jo augstāks reitings. Jo augstāks reitings, jo augstāk mūsu algoritms novērtē tavu profesionalitāti.

Cik daudz es varu nopelnīt?

Kas būs, ja teiksim, ka ienākumi ir atkarīgi tikai no tevis? Mūsu ieteicamā cena par 1 stundu apmācību - sākot no 15 eiro. Cik stundas tu strādā un vai tava cena par nodarbību ir lielāka par 15 eiro - atkarīgs tikai no tevis.

Kā es varu izņemt līdzekļus?

Nopelnīto līdzekļu izņemšana notiek reizi nedēļā. Mums nav minimālās summas izņemšanai, un mēs esam par to, ka pasniedzēji nopelnīto summu saņem reizi nedēļā - neatkarīgi no nopelnītās summas.

Vai tiek ņemta komisijas maksa no nopelnītās summas?

Jā, jo pie projekta strādā vesela komanda.
Mēs esam izstrādājuši īpašu lojalitātes sistēmu, kas nosaka komisijas procentu. Iesācēju pasniedzējiem tie ir 20%, mūsu pastāvīgajiem pasniedzējiem - 15%. Procentuālā daļa nemitīgi mainās - jo vairāk stundu tu pasniedz, jo mazāks procents tiek nodots komisijai (bet ne mazāk kā 15%).

Vai es varu sazināties ar studentiem ārpus platformas?

Nē, to aizliedz platformas lietošanas noteikumi. Mēs esam par godīgumu!

Kā man atrast studentus?

Neuztraucies! Studenti tevi atradīs paši. Pievērs uzmanību savai anketai - jo labāk tā ir aizpildīta, jo lielāka iespēja, ka tavs potenciālais students tevi ievēros.