5 populārākās valodas pasaulē pēdējos gados

Kādu valodu mācīties? Jūs atradīsit atbildes šajā rakstā.

25.01.2022
  • Angļu valoda

Angļu valoda tiek uzskatīta par visplašāk lietoto valodu pasaulē. Tajā runā 1 miljards 132 miljoni cilvēku. Ja jums ir biznesa tikšanās ar ārzemniekiem, tad jūsu saziņas valoda ir angļu valoda. Ja skatāties savu iecienītāko seriālu oriģinālvalodā, tad tas, visticamāk, ir angļu valodā. Ja iestājaties universitātē ārzemēs, tad jūsu studiju valoda ar 90% varbūtību būs angļu valoda. Šī ir pamata papildu valoda, kuru ir jēga mācīties vai uzlabot. Ar to ir grūti strīdēties. Valoda, kas atver durvis.

  • Ķīniešu valoda

Pēc publiski pieejamiem datiem ķīniešu valodā runā 1 197 000 000 cilvēku. Iedomājieties tikai! Ķīniešu valoda ir interesanta, jo tā nav līdzīga nevienai citai valodai pasaulē. Ja vēlies palauzīt galvu, uzzināt ko unikālu, tad viss ir tavās rokās – šis ir lielisks variants. Būs grūti, brīdinām uzreiz.

  • Hindi

Šis valodas segments ļaus piekļūt pilnīgi citai kultūrai. Valoda nav grūta, bet interesanta. Starp citu, daži vārdi angļu valodā ienākuši tieši no hindi valodas, tāpēc esiet gatavi tam, ka ne viss būs jauns un jūs gaida daudzi interesanti atklājumi.

  • Spāņu valoda

Pastāv viedoklis, ka spāņu valodu var iemācīties ļoti ātri. Tikai pēc gadu ilgām regulārām nodarbībām jūs varēsiet runāt mierīgi un tekoši, uzturēt sarunu, lasīt un skatīties filmas spāņu valodā. Neticami kaislīga un skaista valoda. Un, godīgi sakot, doties praksē uz Spāniju, apvienojot to ar atvaļinājumu, mūsu laikā nemaz nav sarežģīti.

  • Franču valoda

Franču valodā šobrīd runā 280 miljoni cilvēku. Teiksim uzreiz, tas būs grūti. Franču valodā jūs rakstāt vairāk burtu nekā izrunājat, bet, lai ko arī teiktu, tā ir mīlestības valoda! Good do have, kā saka.