5 iemesli, kāpēc vajadzētu apsvērt iespēju savam bērnam izvēlēties privātskolotāju

Ko jūs par to domājat?

24.01.2022
  • Novērst atpalikšanu mācībās

Frāze, ko nemitīgi dzirdējām skolā no skolotājas: “Es esmu viena, bet jūsu ir daudz!” Tas ir galvenais iemesls, kāpēc bērnam ir nepieciešams personīgais skolotājs. Šī ir iespēja labi apgūt mācību vielu, saņemt atbildes uz jautājumiem, kas skolā netika apspriesti, panākt klasesbiedrus neparedzētu situāciju gadījumā – slimība, ceļojumi un citi ģimenes apstākļi.

  • Profesionālas palīdzības sniegšana

Jebkurš skolotājs ir profesionālis savā jomā. Jebkurā gadījumā cilvēks, kurš ir specializējies konkrētajā priekšmetā, to zina 100% un spēs izskaidrot, pastāstīt un iemācīt tieši tā, kā to prasa priekšmeta specifika.

  • Personīgais mentors

Bērniem ir ļoti svarīgi ņemt piemēru no tiem, kas ir veiksmīgi. Privātskolotājs ir ne tikai cilvēks, kurš zina vairāk par tevi, – tas ir pieaugušais, kurš ar savu piemēru un tēlu var iedvesmot tevi uzzināt vairāk! Mēs visi atceramies tos foršos skolotājus skolā, ar kuriem interesantas bija ne tikai stundas, bet arī starpbrīži. Tad mēs domājām: "Kad izaugšu, es gribu līdzināties viņai!"

  • Savu nervu taupīšana

Mājasdarbu pildīšana kopā ar ģimeni var būt īsts izaicinājums. Papildus visam, vecāki pusaudžiem kļūst par īstiem ienaidniekiem. Kāpēc izaicināt likteni un tērēt savus nervus, ja varat izmantot ārpakalpojumu un nestrīdēties, bet uzlabot attiecības ar savu bērnu.

  • Dodiet iespēju attīstīt bērna talantus

Skolotājs redz, cik spējīgs ir bērns. Savukārt skolā ne vienmēr uzmanība tiek pievērsta bērna dotībām un to attīstībai. Privātskolotājs var palīdzēt ne tikai panākt klasesbiedrus, bet arī apsteigt viņus un skolas mācību programmu.