5 grāmatas, kas palīdzēs tev gūt panākumus pašattīstībā

Mūsu pasaulē ir daudz resursu, kas palīdz sasniegt mērķus vēl ātrāk.

03.02.2022

Viens no svarīgākajiem ir grāmatas, tās gadu gadiem nezaudē aktualitāti. Grāmata ir lielisks veids, kā iedziļināties tēmā, kas jūs interesē, izcelt to, kas jums nepieciešams, un kļūt labākam pēc katras izlasītās lapas.

Piedāvājam grāmatu sarakstu, kas, mūsuprāt, palīdzēs labāk izprast sevi, smadzeņu darbu, apkārtējos un apkārtējo pasauli, lai spertu soli tuvāk saviem mērķiem.

  • 1. Nanoparadumi. Mazie soļi, kas ved uz lielām pārmaiņām BJ Fogg

Grāmata tiem, kam ir grūtības paveikt visu līdz galam. Ieradumi ir spēks, kas mums palīdz vai, gluži pretēji, traucē. Ir svarīgi zināt, kā iegūt labus ieradumus un atbrīvoties no sliktajiem, lai būtu pēc iespējas produktīvāks un beidzot realizētu visu tik ilgi atlikto.

  • 2. Spēļu teorija. Stratēģiskās domāšanas māksla biznesā un dzīvē, Avinash Dixit un Barry Nailbuff

Jebkura mijiedarbība ar citiem cilvēkiem ir spēle. Jautājums ir, kā saprast šīs spēles noteikumus? Un kurā laukumā spēlēt. Kā jau jebkurā spēlē, lai tā būtu interesanta un pareiza, jāiepazīstas ar noteikumiem – teoriju, tad viss ritēs kā pa diegu. Par to ir šī grāmata.

  •  3. Smadzeņu plastiskums, Doidžs Normans

Grāmata ir par interesantāko orgānu cilvēka ķermenī – smadzenēm. Šajā grāmatā jūs lasīsiet par to, cik mainīgas ir cilvēka smadzenes un kā tās var ietekmēt. Šīs grāmatas būtība ir tāda, ka mūsu smadzenes ir plastiskas neatkarīgi no situācijas sarežģītības. Ir nepieciešams laiks, lai attīstītu smadzeņu plastiskumu. Tāpat kā taisīt špagatu – pirmajā reizē tas neizdosies, bet, ja darīsiet to regulāri, jūs sasniegsit mērķi.

  • 4. Fleksiblais prāts, Estanislao Bahrach

Fantastiska grāmata par to, ka mums visiem piemīt radošums, jautājums ir tikai, vai mēs to varam ieslēgt un izmantot. Neradošos cilvēkus ierobežo racionālas zināšanas – kā 2 + 2 = 4, arī viņu pasaulē viss ir racionāli un loģiski. Grāmata parāda un pastāsta, kā pārvietot racionālā robežas.

  • 5. Efektīvu lēmumu grāmata, Pīters Holinss

Viena no atsauksmēm par šo grāmatu skan: "Tas ir jāizlasa, lai pārtrauktu bremzēt." Grāmata piedāvā risinājumus efektīvākam domāšanas procesam. Kā ātrāk pieņemt lēmumus, kādi ir lēmumu pieņemšanas modeļi. Izlasiet!